Menu
Your Cart

Reusable mask

REUSABLE MASK. 3pc

Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem.Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai.Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā.Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums līdz 3mēn.

Ekrāna maska Ekrāna maska
Hot
Artikuls: KV
Ekrāna maska ​​personīgai aizsardzībai. Ērts stiprinājums briļļu rāmja formā. Nespiež, netraucē. Var nēsāt virs savām brillēm...
5.60€
Bez PVN:4.63€
Reusable mask. White x3
Hot
Artikuls: FM-WHx3
Reusable mask. White x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgum..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Reusable mask with filter. White x3
Hot
Artikuls: FM-F-WH x3
Reusable mask with filter. White x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Liet..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Reusable mask. Grey x3
Hot
Artikuls: FM-GRx3
Reusable mask. Grey x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Reusable mask with filter. Grey x3
Hot
Artikuls: FM-F-GR x3
Reusable mask with filter. Grey x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Reusable mask. Black x3
Jaunums
Artikuls: FM-BLAx3
Reusable mask. Black x3Atkārtoti lietojama maska ​​Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar š..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Reusable mask with filter. Black x3
Jaunums
Artikuls: FM-F-BLA x3
Atkārtoti lietojama maska ​​ar filtru. Melns x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu ..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Reusable mask. Pink x3
Hot
Artikuls: FM-PNKx3
Reusable mask. Pink x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-PNK x3
Reusable mask with filter. Pink x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Artikuls: FM-BLx3
Reusable mask. Blue x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-F-BL x3
Reusable mask with filter. Blue x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Parādīt 1 līdz 11 no 11 (lapuses: 1)