Izvēlne
Your Cart

Paliknis un spilvens

Paliknis un spilvens

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-BE
Elkoņu spilventiņš/BēšsElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomi..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Elkoņu spilventiņš/Dzeltens
Jaunums
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-IVW
Elkoņu spilventiņš/DzeltensElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergo..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Elkoņu spilventiņš/Rozā
Jaunums
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-PNK
Elkoņu spilventiņš/RozāElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomi..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-MN
Elkoņu spilventiņš/PiparmētraElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja er..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Elkoņu spilventiņš/Pelēks
Nav Pieejams
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-GR
Elkoņu spilventiņš/PelēksElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergono..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-BE
Plaukstu balsts/BēšsSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-MN
Plaukstu balsts/PiparmētraSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba va..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-GR
Plaukstu balsts/PelēksSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītā..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: WB
Plaukstas balsts ar koka pamatni.Koka pamatne izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm...
27.00€
Bez PVN:22.31€
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)