Menu
Your Cart

• Kaķa acs

Zils 10 ml
Jaunums
Artikuls: CAT-BLUE
Dziļi zila gēla laka ar magnētisku efektu. Izmantojiet magnētu, lai iegūtu dažādas faktūras. To var izmantot kā krāsu gēla laku. Sakarā ar tumšo bāzes želeju, kaķu acu želejas laku ieteicams lietot virs tumšām krāsām. Lietošanas rokasgrāmata Uzklājiet vēlamo pamatkrāsu un nosusiniet lampā Uzklājiet ..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Sarkans 10 ml
Jaunums
Artikuls: CAT-RED
Sarkana želejas laka ar magnētisku efektu. Izmantojiet magnētu, lai iegūtu dažādas faktūras. To var izmantot kā krāsu gēla laku. Sakarā ar tumšo bāzes želeju, kaķu acu želejas laku ieteicams lietot virs tumšām krāsām. Lietošanas rokasgrāmata Uzklājiet vēlamo pamatkrāsu un nosusiniet lampā Uzklājiet ..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Sudrabs 10 ml
Jaunums
Artikuls: CAT-SILV
Sudraba gēla laka ar magnētisku efektu. Izmantojiet magnētu, lai iegūtu dažādas faktūras. To var izmantot kā krāsu gēla laku. Sakarā ar tumšo bāzes želeju, kaķu acu želejas laku ieteicams lietot virs tumšām krāsām. Lietošanas rokasgrāmata Uzklājiet vēlamo pamatkrāsu un nosusiniet lampā Uzklājiet kaķ..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Artikuls: CAT-BLK
Melna gēla laka ar magnētisku efektu. Izmantojiet magnētu, lai iegūtu dažādas faktūras. To var izmantot kā krāsu gēla laku. Sakarā ar tumšo bāzes želeju, kaķu acu želejas laku ieteicams lietot virs tumšām krāsām. Lietošanas rokasgrāmata Uzklājiet vēlamo pamatkrāsu un nosusiniet lampā Uzklājiet kaķu ..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Rozā zelts 10 ml
Jaunums
Artikuls: CAT-R-GOLD
Rozā zelta gēla laka ar magnētisku efektu. Izmantojiet magnētu, lai iegūtu dažādas faktūras. To var izmantot kā krāsu gēla laku. Tas ir izgatavots uz vieglas bāzes želejas un ir piemērots uzklāšanai uz gaišām krāsām un maskēties. Lietošanas rokasgrāmata Uzklājiet vēlamo pamatkrāsu un nosusiniet lamp..
10.90€
Bez PVN:9.01€
Artikuls: MS-9
Magnētu komplekts ātru tekstūru izveidošanai kaķu acu sērijas gēla lakām..
16.90€
Bez PVN:13.97€
Artikuls: MG
Magnēts gēla lakai..
4.50€
Bez PVN:3.72€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)