Menu
Your Cart

SculptX gēls

Artikuls: SCX-CLE15
Būvējošais gēls/caurspidigs/ pudelē. Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj pagarināt brīvo malu līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze. Saīsināta OTA ērtai uzklāšanai un platāks pudeles kakls ērtai lietošanai. Jūs varat noņemt gēlu, mērcējot (vi..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Milky white būvējošais gēls/15ml
Hot
Artikuls: SCX-MW15
Būvējošais gēls pudelē.Spilgti necaurspīdīga pienaini balta krāsa. Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj brīvu malu pagarināt līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Artikuls: SCX-MP15
Būvējošais gēls/kamuflāžas/ pudelē. Mīksts maigi rozā krāsas. Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj pagarināt brīvo malu līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze. Saīsināta OTA ērtai uzklāšanai un platāks pudeles kakls ērtai lietošanai. Jūs varat ..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Zephyr būvējošais gēls/15ml
Hot
Artikuls: SCX-ZE15
Būvējošais gēls/kamuflāžas/ pudelē.Mūsu iecienītā kamuflāžs.Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj pagarināt brīvo malu līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze. Saīsināta OTA ērtai uzklāšanai un platāks pudeles kakls ērtai lietošanai. Jūs varat no..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Artikuls: SCX-Z+GL15
Būvējošais gēls /kamuflāžas/ ar dzirksti. Delikāta pliks krāsa ar mirgojošām dzirkstiņām.Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj pagarināt brīvo malu līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze. Saīsināta suka ērtai uzklāšanai un platāks pudeles kakls ..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Artikuls: SCX-NAT15
Būvējošais gēls/kamuflāžas/pudelē. Tumša pliks krāsa, ideāli piemērota franču franču manikīrs.Elastīga un pašizlīdzinoša. Atjauninātajai formulai ir spēcīga saikne ar dabīgo nagu. Ļauj pagarināt brīvo malu līdz 5 mm. Nav nepieciešama papildu bāze. Saīsināta suka ērtai uzklāšanai un platāks pudeles k..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)