Izvēlne
Your Cart

Akrila gēls

Akrila gēls

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: TSQZ
Mosaic Tubiņa saspiedējs..
8.00€
Bez PVN:6.61€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-150
Mosaic Akrigēla šķidrums 150 mlŠķidrums A&G akrigēlam.Padara akrigēlu plastiskāku, atvieglojot naga veidošanu...
8.00€
Bez PVN:6.61€
Mosaic Akrila gēls Clear 60 gr
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-C
Mosaic Akrila gēls Clear 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt..
32.00€
Bez PVN:26.45€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CGL
Mosaic Akrila gēls Clear Glitter 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzrei..
32.00€
Bez PVN:26.45€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-W
Mosaic Akrila gēls Balts 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt..
32.00€
Bez PVN:26.45€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-MP
Mosaic Akrila gēls Milky pink 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz i..
32.00€
Bez PVN:26.45€
Mosaic Akrila gēls Cover pink 60 gr Mosaic Akrila gēls Cover pink 60 gr
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CP
Mosaic Akrila gēls Cover pink 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz i..
32.00€
Bez PVN:26.45€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)