Izvēlne
Your Cart

Akrila gēls

Akrila gēls

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: JAR-S
Mosaic sudraba burka.Sudraba krāsas alumīnija burka ar kristāla vāku...
18.80€
Bez PVN:15.54€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: JAR-RG
Mosaic rozā zelts burciņa.Rozā zelta alumīnija burka ar kristāla vāku...
18.80€
Bez PVN:15.54€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: TSQZ
Mosaic Tubiņa saspiedējs..
8.00€
Bez PVN:6.61€
Mosaic Clear/akrila gēls 60gr
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-C
Mosaic Clear/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt ..
33.60€
Bez PVN:27.77€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CGL
Mosaic Clear Glitter/akrila gēls 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzrei..
33.60€
Bez PVN:27.77€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-W
Mosaic White/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt ..
33.60€
Bez PVN:27.77€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-MP
Mosaic Milky pink/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz iz..
33.60€
Bez PVN:27.77€
Mosaic Cover pink/akrila gēls 60gr Mosaic Cover pink/akrila gēls 60gr
Nav Pieejams
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CP
Mosaic Cover pink/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz iz..
33.60€
Bez PVN:27.77€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)