Izvēlne
Your Cart

Akrila gēls

Akrila gēls

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: JAR-S
Mosaic sudraba burka.Sudraba krāsas alumīnija burka ar kristāla vāku...
20.90€
Bez PVN:17.27€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: JAR-RG
Mosaic rozā zelts burciņa.Rozā zelta alumīnija burka ar kristāla vāku...
20.90€
Bez PVN:17.27€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: TSQZ
Mosaic Tubiņa saspiedējs..
8.00€
Bez PVN:6.61€
Mosaic Clear akrila gēls 60 gr
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-C
Mosaic Clear akrila gēls 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CGL
Mosaic Clear Glitter akrila gēls 60 grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzrei..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-W
Mosaic White/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz izlikt ..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-MP
Mosaic Milky pink/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz iz..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AG-CP
Mosaic Cover pink/akrila gēls 60grAkrila gēls - jauns līmenis akrila tehnoloģijā. Tam piemīt labākas akrila īpašības, izņemot negatīvo-smaku no monomēra. Absolūti nededzina un nesasildās polimerizācijas laikā. Atšķirībā no akrila nepolimerizējas kamēr nav izžāvēts lampā. Neplūst, jus varat uzreiz iz..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lapuses: 1)