Menu
Your Cart

Bāzes/Topi/Eļļa

Rubber Base Clear 15ml Rubber Base Clear 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C
To izmanto, lai izveidotu spēcīgu, izturīgu, uzticamu substrātu jebkuram no materiāliem: gēla lakai, celtniecības želejai, akrila želejai. Elastīgākais, tomēr spēcīgais bāzes gēls, kura dēļ to var izmantot kā uzticamu starpslāni (savienojošo saiti) starp dabīgo nagu un mākslīgo pārklājumu. Šim produ..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Level UP base gel 14 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: LVL-UP
Želeja izlīdzina virsmu vienā pieteikumā. To izmanto, lai izveidotu perfekti vienmērīgu slāni pirms želejas lakas un krāsas želejas uzklāšanas. To var izmantot: uz dabīgā nagu, lai izlīdzinātu virsmu pirms krāsošanas ar gēla laku pirms krāsas uzklāšanas uz mākslīgā pārklājuma (aizvieto buferi) pirms..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Beige rubber base 14ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NBE
Kamuflāžas gumijas gēls no maigi smilškrāsas nokrāsa ar smalku dzirksti. Tam ir visas gumijas pamatnes īpašības (elastīga, izturīga, ar visstiprāko saķeri). To var izmantot kā atsevišķu produktu nagu stiprināšanai. Var palikt bez pārklājuma ar krāsainu kārtu. Ideāli pliku toņu cienītājiem. Ievērojam..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Blush rubber base 14ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NB
Kamuflāžas gumijas gēls ar maigu persiku nokrāsu ar smalku zeltainu dzirksti. Tam ir visas gumijas pamatnes īpašības (elastīga, izturīga, ar visstiprāko saķeri). To var izmantot kā atsevišķu produktu nagu stiprināšanai. Var palikt bez pārklājuma ar krāsainu kārtu. Ideāli pliku toņu cienītājiem. Ievē..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Nude Pink Rubber gel 14ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NP
Kamuflāžas gumijas želeja maigi pienaini rozā ar smalku zeltainu dzirksti. Tam ir visas gumijas pamatnes īpašības (elastīga, izturīga, ar visstiprāko saķeri). To var izmantot kā atsevišķu produktu nagu stiprināšanai. Var palikt bez pārklājuma ar krāsainu kārtu. Ideāli pliku toņu cienītājiem. Ievēroj..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Bāze gēla lakai 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: UVL-BC
Bāze gēla lakai.Ingredients: Tetrahydrofurfuryl methacrylate, di-hema trimethylhexyl dicarbamate, ppg-5 methacrylate, nitrocellulose, hema, hydroxypropyl methacrylate, acetone, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, 1-hydroxycyclohexyl phenyl ketone, acrylic acid..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: UVL-AX
Biezāka pamatne gēla lakai ātri un lieliski izlīdzina nagu virsmu. Pirms krāsas slāņa uzklāšanas mēs iesakām noņemt lipīgumu. Ingredients: Tetrahydrofurfuryl Methacrylate,Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate,PPG-5 Methacrylate,Nitrocellulose,Hema,Hydroxypropyl Methacrylate,Acetone,Ethyl Trimethylbenzo..
13.00€
Bez PVN:10.74€
UV Lac Top coat 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: UVL-TC
Tops gēla lakai. Elastīgs, ar lipīgo slāni. Saglabā spīdumu visā nagu nesāšanas garumā. Soak off. Ingredients: Tetrahydrofurfuryl Methacrylate,Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate,PPG–5 Methacrylate,Hema,Hydroxypropyl Methacrylate,Butyl Acetate, Ethyl Acetate,Acetone,Nitrocellulose,Ethyl Trimethylbenz..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Flexy top gel 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: FLTG-15
Elastīga top gel ar lipīgu slāni.Izturīgs pret agresīvām krāsvielām. Ingredients: Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Hydroxypropyl Methacrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, HEMA, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Poly Methyl Styre..
17.10€
Bez PVN:14.13€
Crystal water top gel 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CWT15
Super glancēts elastīgs tops bez lipīga slāņa. Ideālai gludai virsmai, ka ūdens virsma. Soac off. ​Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, CI 60725, P-Hydroxyanisole, Hydroquinone..
17.10€
Bez PVN:14.13€
Perfect top gel 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PT15
Super spīdums. Elastīga, šķīstoša virspuse bez lipīga slāņa. To var uzklāt biezā kārtā. Nav nosacījumu, kādos to nevarētu izmantot! Plānā vai biezā kārtā rezultāts vienmēr ir lieliski izcils! Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl ..
17.10€
Bez PVN:14.13€
Colour Guard top gel 15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CGT-15
Jauns tops bez lipīga slāņa. Noturīgs pret agresīvām krāsvielam. Saglabā krāsas maksimali tīras. Sastāvs: Aliphatic Urethane Acrylate, 2-(4-Benzoyl-3-hydroxyphenoxy)ethyl acrylate, Trimethylbenzoyl Diphenylphopshine Oxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Acrylates/Dimethicone Copolym..
17.10€
Bez PVN:14.13€
Gravity top Bronze 8ml Gravity top Bronze 8ml
-31 %
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: GT-BRZ
Augšējā želeja ar smalkāka krāsainā metāla putekļiem. Izmantojiet magnētu, lai izveidotu kaķu acu efektus un daudz ko citu. Izskatās lieliski, neizmantojot magnētu! Augšējais gēls ir caurspīdīgs, kas ļauj iegūt neticamus efektus, ja tos uzklāj uz dažādām krāsām. Stiepjas, šķīst un nezaudē spīdumu!..
10.00€ 14.50€
Bez PVN:8.26€
Gravity tops zaļš  8ml Gravity tops zaļš  8ml
-31 %
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: GT-GRN
Augšējā želeja ar smalkāka krāsainā metāla putekļiem. Izmantojiet magnētu, lai izveidotu kaķu acu efektus un daudz ko citu. Izskatās lieliski, neizmantojot magnētu! Augšējais gēls ir caurspīdīgs, kas ļauj iegūt neticamus efektus, ja tos uzklāj uz dažādām krāsām. Stiepjas, šķīst un nezaudē spīdumu!..
10.00€ 14.50€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CO-S
Mitrinoša un barojoša kutikulas eļļa. Piesatināta ar vitamīniem. Nostiprina un atsvaidzina kutikulas zonu...
5.50€
Bez PVN:4.55€
Parādīt 1 līdz 15 no 18 (lapuses: 2)