Izvēlne
Your Cart

Kamuflāžas kaučuka bāzes

Kamuflāžas kaučuka bāzes

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NB
Mosaic Nude Blush kaučuka bāze 14 ml.Kamuflāžas kaučuka bāze.Kamuflāžas kaučuka bāze maigā persiku tonī ar smalkiem, zeltainiem spīdumiem. Šai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere. Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne ..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NBE
Mosaic Nude Beige kaučuka bāze 14 ml.Kamuflāžas kaučuka bāze.Kamuflāžas kaučuka bāze maigi bēšā tonī ar smalkiem spīdumiem. Šai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere. Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-NP
Mosaic Nude Pink kaučuka bāze 14 ml.Kamuflāžas kaučuka bāze.Kamuflāžas kaučuka bāze maigā, pienaini rozā tonī ar smalkiem, zeltainiem spīdumiem. Šai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere. Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmant..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-MPK
Mosaic Milky pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CB
Mosaic Cold beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CP
Mosaic Cold pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-EP
Mosaic Elite pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-FB
Mosaic Fine beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-FO
Mosaic Frosted kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ād..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-GC
Mosaic Grey cardinal kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemēr..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-IP
Mosaic Ice pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ā..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-MPK
Mosaic Mauve kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ādas..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-MB
Mosaic Milky beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērot..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-ML
Mosaic Milky lilac kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērot..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-PB
Mosaic Pink beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Parādīt 1 līdz 15 no 18 (lapuses: 2)