Izvēlne
Your Cart

Kaučuka bāzes

Kaučuka bāzes

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: UVL-BC
Mosaic bāze gēla lakai 14 ml.Gēllakas bāze.Ingredients: Tetrahydrofurfuryl methacrylate, di-hema trimethylhexyl dicarbamate, ppg-5 methacrylate, nitrocellulose, hema, hydroxypropyl methacrylate, acetone, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, 1-hydroxycyclohexyl phenyl ketone, acrylic acid..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: LVL-UP
Mosaic Level UP gēla bāze 14 mlŠķidra gēla bāze, kas izlīdzina virsmu vienā piegājienā, perfekti vienmērīgam, plānam pamatslānim zem gēllakas vai gēla krāsas. Klāj plānā kārtā uz dabīgā naga, lai izlīdzinātu virsmu pirms gēllakas. Vai uz mākslīgā materiāla, izveidojot izlīdzinošu, gludu starpslāni p..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: GP-BASE
Plāna caurspīdīga bāze vidējas viskozitātes gēla lakai. Pašlīmeņojošs, spēcīga saķere ar nagu. Šķīstošs.Uzklājiet pamatni uz iepriekš sagatavotā naga, nosusiniet lampā. Uzklājiet krāsas pārklājumu, nosusiniet un pārklājiet ar topu...
15.00€
Bez PVN:12.40€
Mosaic Clear kaučuka gēla bāze 14 ml Mosaic Clear kaučuka gēla bāze 14 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C
Mosaic Clear kaučuka gēla bāze 14 ml.Elastīga kaučuka gēla bāze izturīgam un uzticamam gēllakas, būvējošā gēla vai akrigēla pamatslānim. Materiāla elastība un izturība nodrošina uzticamu mākslīgā pārklājuma un dabīgā naga savienojumu. Novērš mākslīgā pārklājuma lobīšanos un nodilšanu pateicoties sti..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-PH
Mazāk skāba gumijas bāze pH 5 ~ 6. To izmanto, lai izveidotu spēcīgu, izturīgu, uzticamu substrātu jebkuram no materiāliem: gēla lakai, celtniecības gēlam, akrila gēlam.Elastīgākais, tajā pašā laikā stiprs bāzes gēls, kura dēļ to var izmantot kā uzticamu starpslāni (saiti) starp dabisko nagu un māks..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-PRO
Mosaic PRO manikīrgēls 14 ml.Ideāla bāzes gēls. Kristāldzidra gumijas formula ekonomiskākam plānam pielietojumam. Tam piemīt spēcīga saķere ar dabīgo nagu, tāpēc tas palielina pārklājuma materiāla nodiluma ilgumu, novēršot slāņošanos.Uzticama bāze jebkuram materiālam-gēla laka, celtniecības želeja, ..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: UVL-AX
Mosaic Architect X bāze gēla lakai 14 mlGēla bāzeBiezāka bāze,kas ātri un viegli izlīdzina naga virsmu. Pirms gēllakas uzklāšanas ieteicams noņemt lipīgo slāni. Sastāvs:  Tetrahydrofurfuryl Methacrylate,Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate,PPG-5 Methacrylate,Nitrocellulose,Hema,Hydroxypropyl..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)