Izvēlne
Your Cart

Caurspīdīgie gēli

Mosaic clear builder gel

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: ICE5
Mosaic Ice būvējošais gēls 5 mlPašizlīdzinošs būvējošais gēls ar zemu polimerizācijas temperatūru (nedeg lampā). Lieto korekcijai. Ideāli piemērots arkas veidošanai. Šķidrāka Crystal gēla alternatīva. Tā kā pēc polimerizēšanas gēlam ir izteikts spīdums, to var izmantot kā topu. Viscietākais gēls Mos..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Mosaic Ice būvējošais gēls 15 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: ICE15
Mosaic Ice būvējošais gēls 15 mlPašizlīdzinošs būvējošais gēls ar zemu polimerizācijas temperatūru (nedeg lampā). Lieto korekcijai. Ideāli piemērots arkas veidošanai. Šķidrāka Crystal gēla alternatīva. Tā kā pēc polimerizēšanas gēlam ir izteikts spīdums, to var izmantot kā topu. Viscietākais gēls Mo..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Mosaic Ice būvējošais gēls 50 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: ICE50
Mosaic Ice būvējošais gēls 50 mlPašizlīdzinošs būvējošais gēls ar zemu polimerizācijas temperatūru (nedeg lampā). Lieto korekcijai. Ideāli piemērots arkas veidošanai. Šķidrāka Crystal gēla alternatīva. Tā kā pēc polimerizēšanas gēlam ir izteikts spīdums, to var izmantot kā topu. Viscietākais gēls Mo..
35.40€
Bez PVN:29.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR5
Mosaic Crystal būvējošais caurspīdīgs gēls 5 mlKristāldzidrs, absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci. Ideāls akvāriju dizainu veidošanai, kā arī nagu kristāla efektam. Piemērots arkas veidošanai. Nedzeltē. Polimerizējoties neuzkarst (nededzina lam..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Mosaic Crystal būvējošais caurspīdīgs gēls 15 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR15
Mosaic Crystal būvējošais caurspīdīgs gēls 15 mlKristāldzidrs, absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci. Ideāls akvāriju dizainu veidošanai, kā arī nagu kristāla efektam. Piemērots arkas veidošanai. Nedzeltē. Polimerizējoties neuzkarst (nededzina la..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Mosaic Crystal būvējošais gēls 50 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR50
Mosaic Crystal būvējošais gēls 50 mlKristāldzidrs, absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci. Ideāls akvāriju dizainu veidošanai, kā arī nagu kristāla efektam. Piemērots arkas veidošanai. Nedzeltē. Polimerizējoties neuzkarst (nededzina lampā).Sastāvs..
35.40€
Bez PVN:29.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR100
Mosaic Crystal būvējošais caurspīdīgs gēls 100 mlKristāldzidrs, absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci. Ideāls akvāriju dizainu veidošanai, kā arī nagu kristāla efektam. Piemērots arkas veidošanai. Nedzeltē. Polimerizējoties neuzkarst (nededzina l..
62.40€
Bez PVN:51.57€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)