Izvēlne
Your Cart

Daudzkārtlietojama maska 3 gb

Daudzkārtlietojama maska 3 gb.

Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem.

Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai.Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā.

Viklt masku ar šuvu uz āru.

Lietošanas ilgums līdz 3mēn.

Artikuls: KV
Ekrāna maska ​​personīgai aizsardzībai. Sejas aizsargs nodrošina augstu aizsardzības līmeni pret cietu un šķidru vielu iekļūšanu.Ekrāns pilnībā aizsargā visu seju, caurspīdīga plastmasa nodrošina labu pārskatu.Tajā ir ērti elpot un runāt, to var nēsāt uz brillēm, lai redzētu.Izgatavots no augst..
6.30€
Bez PVN:5.21€
Artikuls: BL-M-50
Trīsslāņu aizsargmaska. Izmēri 17,5x9,5 cm. 50 gabali kastē. Materiāls: neausts audums Masku ieteicams mainīt ik pēc 4-6 stundām mikrofloras dēļ, kas parādās uz tās iekšējās virsmas. NB! Šī nav medicīniska maska. Izmantojot: ielieciet masku uz sejas, nostiprinot to ar elastīgām lentēm..
12.50€
Bez PVN:10.33€
Artikuls: PN-M-50
Trīsslāņu aizsargmaska. Izmēri 17,5x9,5 cm. 50 gabali kastē. Materiāls: neausts audums Masku ieteicams mainīt ik pēc 4-6 stundām mikrofloras dēļ, kas parādās uz tās iekšējās virsmas. NB! Šī nav medicīniska maska. Izmantojot: ielieciet masku uz sejas, nostiprinot to ar elastīgām lentēm..
12.50€
Bez PVN:10.33€
Reusable mask. White x3
Hot
Artikuls: FM-WHx3
Reusable mask. White x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgum..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-F-WH x3
Reusable mask with filter. White x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Liet..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Artikuls: FM-GRx3
Reusable mask. Grey x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-F-GR x3
Reusable mask with filter. Grey x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Artikuls: FM-PNKx3
Reusable mask. Pink x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-PNK x3
Reusable mask with filter. Pink x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Artikuls: FM-BLx3
Reusable mask. Blue x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lietošanas ilgums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-F-BL x3
Reusable mask with filter. Blue x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu uz āru. Lieto..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Artikuls: FM-BLAx3
Reusable mask. Black x3Atkārtoti lietojama maska ​​Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar š..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Artikuls: FM-F-BLA x3
Atkārtoti lietojama maska ​​ar filtru. Melns x3Daudzkārtlietojama maska no uzputota poliestera elpašanas organu aizsardzībai no putekliem. Speciāla konstrukcija nodrošina ciešu pieguļošanu sejai. Pēc darba beigām izmazgāt ar ūdeni, maigi atspiest ūdeni un izžāvēt gaisā. Viklt masku ar šuvu ..
9.90€
Bez PVN:8.18€
Parādīt 1 līdz 13 no 13 (lapuses: 1)