Izvēlne
Your Cart

Elkoņa paliktnis

Elkoņa paliktnis 

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-MN
Elkoņa paliktnis piparmētraElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadīt..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-YLW
Elkoņa paliktnis pasteļdzeltensElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītā..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-BE
Elkoņa paliktnis bēšsElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomiku.D..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-PRL
Elkoņa paliktnis metālisksElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonom..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-GR
Elkoņa paliktnis pelēksElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomiku..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-PNK
Elkoņa paliktnis tējas rozeElkoņa paliktnis ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja e..
14.00€
Bez PVN:11.57€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)