Izvēlne
Your Cart

Eļļa

Eļļa

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-KIT-4*5
Mosaic kutikulas eļļa komplekts/4*5 mlĪpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīni. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums stiprina un padara veselīgā..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-KIT-4*15
Mosaic kutikulas eļļa komplekts/4*15 mlĪpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīni. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums stiprina un padara veselīg..
28.00€
Bez PVN:23.14€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-TRO-5
Mosaic Tropical kutikulas eļļa 5 mlSalds un svaigs tropu aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīni. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Mosaic Tropical kutikulas eļļa 15 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-TRO-15
Mosaic Tropical kutikulas eļļa 15 mlSalds un svaigs tropu aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīni. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serum..
7.95€
Bez PVN:6.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-SOL-5
Mosaic Solaris kutikulas eļļa 5 mlPatīkams šokolādes un pludmales iedeguma aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-SOL-15
Mosaic Solaris kutikulas eļļa 15 mlPatīkams šokolādes un pludmales iedeguma aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķie..
7.95€
Bez PVN:6.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-NE-5
Mosaic Nectar kutikulas eļļa 5 mlSalds augļu aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums stiprina ..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-NE-15
Mosaic Nectar kutikulas eļļa 15 mlSalds augļu aromāts. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums stiprina..
7.95€
Bez PVN:6.57€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-GA-5
Mosaic Gardenia kutikulas eļļa 5 mlDārza augu un augu smarža. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums s..
5.50€
Bez PVN:4.55€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: OIL-GA-15
Mosaic Gardenia kutikulas eļļa 15 mlDārza augu un augu smarža. Īpaši mitrinoša un stiprinoša nagu procedūra ar unikālu sešu papildu eļļu un seruma kombināciju. A, B, C, D, E un F vitamīniem. Mūsu eļļas galvenā sastāvdaļa ir mastikas sveķi. Pētījumi apstiprina, ka no šiem sveķiem izgatavotais serums ..
7.95€
Bez PVN:6.57€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lapuses: 1)