Izvēlne
Your Cart

Royal gēla krāsa

Royal gēla krāsa

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-PRL
Mosaic Royal Pearl/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients:Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ke..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-SIL
Mosaic Royal Silver/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl ..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-DIA
Gēla krāsa.Darbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.​ Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Polyethylene T..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-BD
Mosaic Royal Black diamond/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Darbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.​Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydrox..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-MOR
Mosaic Royal Morganite/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.​ Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Ph..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-ROD
Mosaic Royal Rhodolite/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.​Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phe..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-PQZ
Mosaic Royal Pink quartz/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.​Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl P..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-RUB
Mosaic Royal Ruby/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ke..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-GR
Mosaic Royal Garnet/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl ..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-CIT
Mosaic Royal Citrine/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Darbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycycloh..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-TRM
Mosaic Royal Tourmaline/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phe..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-SAP
Mosaic Royal Sapphire/gēla krāsa 5 mlDarbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Pheny..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-GRH
Mosaic Royal Graphite/gēla krāsa 5 mlStrādājot ar šiem gēliem, ir vērts nēsāt saulesbrilles.Ideāls vienslāņa pārklājums un lielisks spīdums, kas nekad agrāk nebija bijis želejās Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-AMT
Mosaic Royal Amethyst/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Darbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycyclo..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RY-EME
Mosaic Royal Emerald/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Darbs ar šiem gēliem ir vērts valkāt saulesbrilles. Ideāls viena slāņa pārklājums un lielisks mirdzums, kas nekad agrāk nebija želejās.Ingredients: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Hydroxypropyl Methacrylate, PEG-9 Dimethacrylate, Hydroxycycloh..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Parādīt 1 līdz 15 no 16 (lapuses: 2)