Izvēlne
Your Cart

Veil gēla krāsa

Veil gēla krāsa

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V1
Mosaic V1 green/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoy..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V2
Mosaic V2 gold/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V3
Mosaic V3 sunshine/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylben..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V4
Mosaic V4 turquoise/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbe..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V5
Mosaic V5 pink/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: Gel-V-V6
Mosaic V6 violet/gēla krāsa 5 mlGēla krāsa.Īpaši viegls gēls-vuālīte ar hologrammas efektu.To izmanto kā pēdējo kārtu,lai dizainam (pilnībā vai daļēji)nodrošinātu neparastu efektu.Jāparklāj ar top gēlu.Ingredients:Aliphatic Urethane Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzo..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)