Izvēlne
Your Cart

Kaučuka bāzes PH-4

Kaučuka bāzes PH-4

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-MPK
Mosaic Milky pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CB
Mosaic Cold beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CP
Mosaic Cold pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-FB
Mosaic Fine beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-FO
Mosaic Frosted kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ād..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-GC
Mosaic Grey cardinal kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemēr..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-IP
Mosaic Ice pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ā..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-MB
Mosaic Milky beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērot..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-ML
Mosaic Milky lilac kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērot..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Mosaic Timid pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 ml
Nav Pieejams
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-TP
Mosaic Timid pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-WP
Mosaic Warm pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-ZE
Mosaic Zephyr kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota āda..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)