Menu
Your Cart

Matt foil

Mosaic matēta folija

Mosaic foil/White matt
Hot
Artikuls: F-WM
Matēta balta.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: CF-MG
Matēts zelts.Folija liešanai. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu - pēdējais slānis augšējā gēla priekšā. Iepa..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: CF-GM
Matēts sudrabs.Folija liešanai. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu - pēdējais slānis augšējā gēla priekšā. Ie..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-GM
Matēts pelēks.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nag..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-YM
Dzeltens matēts.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas n..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-ORM
Matēts apelsīns.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas n..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-RM
Matēts sarkans.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas na..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-RM
Aveņu matēts.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-NBL
Zils neons matēts.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-MNT
Jūras viļņu matēts.Folija liešanai. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu - pēdējais slānis augšējā gēla priekšā..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-TUM
Turkis matēts.Folija liešanai. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitētas nagu - pēdējais slānis augšējā gēla priekšā. Iep..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Artikuls: F-AG
Armija zaļa matēta.Noplēšamā folija dizainam. Visbiežāk izmanto želejas dizainā. Uzklāšanas metode: Piespiež ar rakstu līdz auksti lipīgam folijas želejas slānim (10–15 sekundes pēc naglu izņemšanas no lampas). To var uzklāt starp slāņiem, lai izveidotu akvāriju vai interjera dizainu, vai uz imitēta..
2.50€
Bez PVN:2.07€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)