Izvēlne
Your Cart

Paliknis un spilvens

Paliknis un spilvens

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-MN
Elkoņu spilventiņš/PiparmētraElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja er..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-YLW
Elkoņu spilventiņš/DzeltensElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergo..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-BE
Elkoņu spilventiņš/BēšsElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomi..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-PRL
Elkoņu spilventiņš/PearlElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonom..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-GR
Elkoņu spilventiņš/PelēksElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergono..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: PAD-PNK
Elkoņu spilventiņš/RozāElkoņa spilventiņš ir labs ikvienam - tas ir mīksts, stabils un vienkārši skaists.Spilventiņa dizains palīdz izvairīties no diskomforta un sāpēm elkoņa locītavā no ilgstošas ​​saskares ar darba virsmu.Jūsu rokas būs jums pateicīgas.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja ergonomi..
13.00€
Bez PVN:10.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-MN
Plaukstu balsts/PiparmētraSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba va..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-YLW
Plaukstu balsts/YellowSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītā..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Plaukstu balsts/Beige
Nav Pieejams
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-BE
Plaukstu balsts/BēšsSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-GR
Plaukstu balsts/PelēksSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītā..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PRL
Plaukstu balsts/PearlSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāj..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PNK
Plaukstu balsts/PinkSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāja..
16.00€
Bez PVN:13.22€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)