Izvēlne
Your Cart

Pamatne,roku balsts

Pamatne,roku balsts

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AL-S
Alumīnijas pamatne sudrabs..
19.70€
Bez PVN:16.28€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AL-ROS
Alumīnijas pamatne rozā..
19.70€
Bez PVN:16.28€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-YLW
Roku balsts pasteļdzeltensSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo dar..
18.50€
Bez PVN:15.29€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-MN
Roku balsts piparmētraSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba v..
18.50€
Bez PVN:15.29€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PNK
Roku balsts tējas rozeSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba v..
18.50€
Bez PVN:15.29€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PRL
Roku balsts metālisksSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadītāj..
18.50€
Bez PVN:15.29€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)