Menu
Your Cart

SculptX būvējošais gēls

Būvējošais gēls pudelītē.Jauna formula ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt, bet arī šķīdināt, mērcējot 10min (pirms tam virsmu nobafot). Tilpums – 15ml.

Mosaic NS/ SculptX gel/Clear builder gel/15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-CLE15
Būvējošais caurspīdīgs gēls pudelītē. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt, bet arī šķīdināt, mērcējot 10min..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Mosaic NS/SculptX gel/Milky white builder gel/15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-MW15
Būvējošais kamuflāžas gēls pudelītē spilgti baltā tonī. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt, bet arī š..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Mosaic NS/SculptX gel/Milky pink builder gel/15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-MP15
Būvējošais kamuflāžas gēls pudelītē vieglā, maigi rozā tonī. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt, bet arī š..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Mosaic NS/ SculptX gel/Zephyr builder gel/15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-ZE15
Mūsu populārākais kamuflāžas gēls! Būvējošais kamuflāžas gēls pudelītē. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Mosaic NS/SculptX gel/Zephyr glitter builder gel/15ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-Z+GL15
Būvējošais kamuflāžas gēls pudelītē maigā miesaskrāsas (nude) tonī ar vizuļojošiem spīdumiņiem. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm. Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. ..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-NAT15
Būvējošais kamuflāžas gēls pudelītē tumšā miesaskrāsas (nude) tonī. Ideāli piemŗots franču manikīram. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm.Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietoša..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: SCX-INC15
Būvējošais gēls pudelītē. Uzlabotajai formulai ir spēcīga saķere ar dabīgo nagu. Elastīgs, pašizlīdzinošs. Ļauj pagarināt naga brīvo malu līdz 5mm. Īsāka ota vieglākai uzklāšanai un paplatināts pudeles kakliņš ērtākai lietošanai. Gēlu var ne tikai novīlēt, bet arī šķīdināt, mērcējot 10min (pirms tam..
14.50€
Bez PVN:11.98€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)