Izvēlne
Your Cart

Augšējās formas

Augšējās formas

Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL- frms
Ritzy Augšējās formas akrigēlam 100 gb. ..
10.50€
Bez PVN:8.68€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL/FORM-almond
Ritzy Almond/augšējās formas akrigēlam 120gb ..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL/FORM-square
Ritzy Augšējās formas SQUARE -120 gb.Augšējās nagu formas nav plastmasas nagu gali, tās ir atkārtoti lietojamas un piepildītas ar cietiem gēliem vai akrigēliem un pēc tam uzklātas uz nagiem, nav vajadzibas līmēt un nav vajadzīgas papīra formas.Vienkārši uzklājiet  formu uz naga (ar gēlu vai akr..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL/FORM-modern
Ritzy Augšējās formas MODERN -120 gb.Augšējās nagu formas nav plastmasas nagu gali, tās ir atkārtoti lietojamas un piepildītas ar cietiem gēliem vai akrigēliem un pēc tam uzklātas uz nagiem, nav vajadzibas līmēt un nav vajadzīgas papīra formas.Vienkārši uzklājiet  formu uz naga (ar gēlu vai akr..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL/FORM-straight
Ritzy Augšējās formas STRAIGHT -120 gb.Augšējās nagu formas nav plastmasas nagu gali, tās ir atkārtoti lietojamas un piepildītas ar cietiem gēliem vai akrigēliem un pēc tam uzklātas uz nagiem, nav vajadzibas līmēt un nav vajadzīgas papīra formas.Vienkārši uzklājiet  formu uz naga (ar gēlu vai a..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: SIL/FORM-tapered
Ritzy Augšējās formas TAPERED -120 gb.Augšējās nagu formas nav plastmasas nagu gali, tās ir atkārtoti lietojamas un piepildītas ar cietiem gēliem vai akrigēliem un pēc tam uzklātas uz nagiem, nav vajadzibas līmēt un nav vajadzīgas papīra formas.Vienkārši uzklājiet  formu uz naga (ar gēlu vai ak..
12.90€
Bez PVN:10.66€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)