Izvēlne
Your Cart

Architect būvējošais gēls

Architect būvējošais gēls 

želejas gēls


Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CL-5
Ritzy Architect clear/būvējošais gēls 5mlTiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā.Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot plānu vai biezu kārtu.Krāsu sta..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CL-15
Ritzy Architect clear/būvējošais gēls 15mlTiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā.Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot plānu vai biezu kārtu.Krāsu st..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CL-50
Ritzy Architect clear/būvējošais gēls 50mlArchitect būvējošais gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot plā..
34.50€
Bez PVN:28.51€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-DL-5
Ritzy Architect delicate/būvējošais gēls 5mlArchitect būvējošais gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot p..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-DL-15
Ritzy Architect delicate/būvējošais gēls 15mlArchitect būvējošais gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot ..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-DL-50
Ritzy Architect delicate/būvējošais gēls 50mlArchitect būvējošais gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot ..
38.60€
Bez PVN:31.90€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CR-5
Ritzy Architect cream/būvējošais gēls 5mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot pl..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CR-15
Ritzy Architect cream/būvējošais gēls 15mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot p..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-CR-50
Ritzy Architect cream/būvējošais gēls 50mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veidot p..
38.60€
Bez PVN:31.90€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-ST-5
Ritzy Architect skin tone/būvējošais gēls 5mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veido..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-ST-15
Ritzy Architect skin tone/būvējošais gēls 15mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veid..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-ST-50
Ritzy Architect skin tone/būvējošais gēls 50mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs varat veid..
38.60€
Bez PVN:31.90€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-FP-5
 Ritzy Architect french pink/būvējošais gēls 5mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs var..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-FP-15
 Ritzy Architect french pink/būvējošais gēls 15mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs va..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RZ-AH-FP-50
 Ritzy Architect french pink/būvējošais gēls 50mlARCHITECT celtniecības gēls.Tiksotropa gēla sastāvs želejas vai uzpūtes formā. Gēla struktūra ļauj jums veidot nagus bez apgrūtinājumiem. Viņš neskrien, nekustas, kamēr mēs nepieskaramies otai. Pati konsistence ir ļoti viegla, bet spēcīga. Jūs va..
38.60€
Bez PVN:31.90€
Parādīt 1 līdz 15 no 18 (lapuses: 2)