Izvēlne
Your Cart

Šķidrumi

Šķidrumi

Ritzy prep/dehydrator 10ml
Nav Pieejams
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: R/PDX
Ritzy prep/dehydrator 10ml.Attaukošanas līdzeklis ir līmēšanas solis, kas sagatavo dabīgā nagu virsmu ar galveno mērķi - labāku adhēziju. Tas izšķīdina eļļas nagos, nodrošinot nagu sausu virsmu...
6.80€
Bez PVN:5.62€
Ritzy expert/bonding primer 10ml
Hot
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: REX/PR
Ritzy expert/bonding primer 10ml.EXPERT Ritzy Nails Primer No Lifting! Īpaša adhēzija ar gēlu, gēla laku,akrilu...
7.50€
Bez PVN:6.20€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RIZ/DH-STEP
Ritzy Dehydrator PREP STEP/12mlDehidratators PREP STEP ar antiseptiskām un pretsēnīšu īpašībām.Izmantot kā pirmo soli pēc plāksnes pulēšanas un sagatavošanasSpēcīgs attaukojošs līdzeklis dabīgai nagu plāksneiLīdzsvaro nagu plāksnes PH līmeniNav jāārstē lampāSaturs: 12 ml..
8.60€
Bez PVN:7.11€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RIZ/PR-INTES
Ritzy INTENSE Primer/12mlskābes nesaturošs gruntējums, neiegrauž nagu plāksninodrošina izcilu saķeri un nodrošina ilgstošu nagu uzlabošanunedrīkst lietot kopā ar lampu.Uzgaidiet 15-30 sekundes pirms bāzes pārklājuma uzklāšanasneagresīva formulaSaturs: 12 ml..
9.20€
Bez PVN:7.60€
Zīmols: Ritzy TM Artikuls: RIZ/PR-ACID
Ritzy Acid Primer EXTRA BOND/12mlŠis ir ļoti spēcīgs līdzeklis nagu plāksnes sagatavošanai pirms gēla/akrigela uzklāšanas.ieteicams "grūtiem", taukainiem nagiemlīdzsvaro pH līmeni SVARĪGS!* Kontrindikācijas:nagu plāksnes un ādas bakteriālas slimībasalerģijasiekaisuma un infekcijas izmaiņasPiesa..
9.20€
Bez PVN:7.60€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)